KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16589346

nr 1658 9346

Hans Viksten

(1926-1987), Sverige

Signerad, daterad 84. Akvarell, bildmått: 23x30 cm, yttermått inklusive ram: 32x32 cm

Hans Viksten, svensk målare född 1926, död 1987.

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 18 november 2024
kl 19:34:53

Hans Viksten

Läs mer om Hans Viksten