KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16589346
nr 1658 9346
Hans Viksten
(1926-1987), Sverige
Signerad, daterad 84. Akvarell, bildmått: 23x30 cm, yttermått inklusive ram: 32x32 cm
Hans Viksten, svensk målare född 1926, död 1987.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 18 november 2024
kl 19:34:53
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)